Εκλογές

Τα ψηφοδέλτια των Συνδυασμών για την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας

Οκτώ 8 συνδυασμοί στην Περιφέρεια θα λάβουν μέρος στις εκλογές της 26ης Μαΐου.
Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λαμίας προχώρησε στην ανακήρυξη των παραπάνω συνδυασμών. Έτσι επισήμως στις εκλογές συμμετέχουν οι παρακάτω συνδυασμοί:

1.»ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ στη ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ»
ΠΟΛΥΖΩΗ ΝΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Βοιωτίας
1 . ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΤΕΛΟΥ
3. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΥΝΟΥΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 . ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
9. ΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ
10 . ΡΟΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11 . ΣΕΦΕΡΛΗ-ΦΡΑΝΤΖΗ ΚΟΝΔΥΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
12 . ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 . ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 . ΧΟΝΔΡΟΥ ΝΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Εύβοιας
1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΕΥΣΤΑΟΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΚΑΡΑΦΕΡΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΚΑΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΩΗ
9. ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 . ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
11 . ΜΕΤΣΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ)-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12 . ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
13 . ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14 . ΣΙΑΦΛΕΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15 . ΤΟΛΙΖΑ-ΤΕΧΛΕΜΕΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
16 . ΤΟΛΙΖΑ-ΤΕΧΛΕΜΕΤΖΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΧΑΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
18. ΧΕΛΩΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας
1. ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΛΙΑΣΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φθιώτιδας
1. ΑΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΣΩΦ ΙΩΣΗΦ του ΕΣΜΠΕΡ
3. ΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 . ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 . ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΖΟΥΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΑΨΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΟΥΡΕΠΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
9. ΜΕΛΕΤΗ ΧΡΥΣΑΝΟΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
10 . ΜΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
11 . ΝΤΡΙΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12 . ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 . ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ
14 . ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 . ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας
1. ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΕΞΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΠΟΥΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

2. “Ελεύθερη Στερεά”
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Βοιωτίας
1 . ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ-ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΥΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 . ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 . ΒΕΛΙΤΖΕΛΟΥ ΑΚΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 . ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
5 . ΚΑΣΤΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6 . ΚΑΤΣΙΟΥΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7 . ΛΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 .ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9 . ΜΠΟΛΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
10 . ΡΟΥΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
11 . ΣΙΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
12 . ΦΡΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Ευβοίας
1 . ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2 . ΑΛΤΙΠΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
3. ΒΑΡΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΒΛΑΧΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΑΙΑΝΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ-ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΔΡΟΣΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 . ΚΑΡΑΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΚΑΡΑΦΕΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10. ΜΑΚΡΥΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 . ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 . ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΜΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
13 . ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΑΒΡΑΑΜ
15 . ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ(ΛΟΥΣΥ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
16 . ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18 . ΤΗΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας
1 . ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΤΣΙΜΑΚΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΧΑΛΑΣΤΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φθιώτιδας
1 . ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 . ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΟΥΚΑ
6. ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
10 . ΜΠΟΥΡΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΥΚΑ
11 . ΞΕΦΛΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
12 . ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΪΟΥ
13 . ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14 . ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
15 . ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας
1. ΚΑΪΣΑΡΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΜΑΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
4. ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. “ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ”
ΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Βοιωτίας
1 . ΒΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΚΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΟΥΚΑ
3. ΘΑΝΑΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
8. ΣΙΔΕΡΗ – ΤΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
10 . ΤΟΥΤΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11 . ΦΟΥΦΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
Περιφερειακή Ενότητα Ευβοίας
1 . ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΒΑΘΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 . ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6 . ΛΙΑΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΝΩΛΗ
9. ΜΠΑΡΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
10 . ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΤΙΜΟΚΔΕΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ
12 . ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13 . ΡΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
14 . ΣΤΑΥΡΟΥ ΤΣΑΓΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15 . ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΓΑΛΗΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
16 . ΤΖΑΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
17 . ΤΣΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18 . ΧΑΛΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας
1 . ΔΗΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΔΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φθιώτιδας
1 . ΑΛΕΞΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΚΑΡΚΑΤΖΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6 . ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΛΙΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
9. ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
10 . ΜΙΧΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11 . ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ
12 . ΝΤΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 . ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
14 . ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
15 . ΣΦΗΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16 . ΦΑΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
17 . ΨΥΛΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας
1 . ΒΑΚΛΑΪΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
2. ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΤΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΠΡΙΠΟΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
5. ΤΣΕΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΛΥΜΗ

4. “Ενωτική Περιφερειακή Κίνηση Απόστολος Γκλέτσος”
ΓΚΛΕΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Βοιωτίας
1 . ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
3. ΔΡΕΝΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΑΡΑΚΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΚΛΕΙΤΣΙΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ – ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΠΩΤΗ
10 . ΛΑΠΑΤΣΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
11 . ΛΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
12 . ΜΠΑΛΤΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 . ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14 . ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15 . ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΥΚ
16 . ΠΕΤΡΑΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
17 . ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
Περιφερειακή Ενότητα Ευβοίας
1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ-ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΠΟΥ
2. ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΙΝΑ) του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4. ΔΑΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
7. ΚΑΛΑΧΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΑΡΥΚΑ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10 . ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12 . ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 . ΜΑΚΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
14 . ΜΕΡΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΝΟΥΛΑ ΒΑIΑ (ΒΙΚΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
16 . ΠΑΝΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17 . ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΡΡΙΚΟΥ
18 . ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19 . ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
20 . ΡΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21 . ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΑIΔΕΜΕΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΜΕΝΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22 . ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23 . ΣΙΜΙΤΖΗ – ΠΟΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24 . ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25 . ΤΟΛΙΑΣ (ΣΚΑΛΙΣΤΑΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
26. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27 . ΨΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας
1 . ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 . ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 . ΜΠΑΡΤΣΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 . ΝΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5 . ΤΑΛΙΟΥΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
Περιφερειακή Ενότητα Φθιώτιδας
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 . ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 . ΑΧΙΝΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 . ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5 . ΒΟΥΛΓΑΡΗ-ΓΚΛΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 . ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΠΕΡΙΒΟΑΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΪΟΥ
7 . ΓΚΙΚΑ ΜΑΓΔΑΑΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8 . ΔΗΜΟΠΟΎΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
9 . ΚΕΦΑΑΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
10 . ΚΟΝΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
11 . ΛΕΠΙΔΑ-ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12 . ΛΙΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 . ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14 . ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
15 . ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ (ΜΠΛΑΚΗΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
16. ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΣΙΑΛΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
18. ΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19. ΣΟΥΛΙΟΥ   ΝΕΡΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20. ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΤΣΙΡΩΝΗ   ΒΕΛΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΥΦΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΧΑΡΙΛΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας
1. ΓΡΙΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΔΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΡΟΛΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
4. ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΟΥ
5. ΤΡΙΨΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΦΛΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. “επιμένουμε Στην καρδιά της Ελλάδας”
ΣΠΑΝΟΣ ΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Βοιωτίας
1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΒΕΛΑΩΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΟΥΣΤΑΣ ΙΛΙΡ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΗ
5. ΛΙΑΠΗ   ΔΑΒΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΜΑΝΟΥΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΜΠΟΛΜΠΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΠΕΡΓΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13. ΡΟΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
14. ΣΑΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΣΤΑΪΚΟΣ ΑΛΕΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΛΟΥΚΑ
17. ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Ευβοίας
1 . ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3 . ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 . ΑΝΥΦΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5 . ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6 . ΒΕΡΝΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 . ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 . ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9 . ΓΕΡΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 . ΓΚΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΛΑΜΙΠΡΟΥ
11 . ΖΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12 . ΚΕΛΑΙΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 . ΚΟΜΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
14 . ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15 . ΚΟΥΚΟΥΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
16 . ΚΟΥΤΣΟΥΠΗ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
17 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
18 . ΜΑΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19 . ΜΠΟΚΑΡΗ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20 . ΜΠΟΥΡΜΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21 . ΠΑΛΥΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22 . ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23 . ΣΑΛΕΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24 . ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25 . ΣΙΑΡΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
26 . ΤΟΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
27 . ΧΑΠΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (λΙΖΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας
1 . ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 . ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 . ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΓΕΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4 . ΡΑΠΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΤΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φθιώτιδας
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 . ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 . ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΜΙ) του ΙΩΑΝΝΗ
4 . ΒΛΑΧΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5 . ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7 . ΚΑΡΑΚΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 . ΚΑΤΣΑΓΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 . ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10 . ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 . ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 . ΛΙΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ
13 . ΜΑΝΤΕ-ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΙΩΑΝΝΗ
14 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
15 . ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) τομ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16 . ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17 . ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΗΛΙΑ
18 . ΠΙΣΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
19 . ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20 . ΣΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
21 . ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22 . ΤΕΡΛΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
23 . ΧΟΥΛΙΑΡΑ-ΣΙΔΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας
1 . ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΤΖΕ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΓΩΝΙΤΣΑ(ΠΕΓΚΥ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
2 . ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 . ΔΕΛΜΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
4 . ΚΑΠΠΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΗΛΙΑ
5 . ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
6 . ΤΡΙΒΗΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ”
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Βοιωτίας
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
3 . ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4 . ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 . ΚΑΒΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6 . ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΣΤΥΑΙΑΝΟΥ
7 . ΚΟΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 . ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9 . ΛΟΥΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10 . ΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Του ΓΕΩΡΓΙΟ
11 . ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 . ΜΠΕΡΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13 . ΜΠΙΖΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
14 . ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 . ΣΟΥΛΑΝΔΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16 . ΤΑΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
17 . ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΑΣΤΕΡΩ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Περιφερειακή Ενότητα Ευβοίας
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2 . ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3 . ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4 . ΒΡΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 . ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 . ΓΕΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 . ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8 . ΓΚΕΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9 . ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 . ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
11 . ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 . ΚΕΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
13 . ΚΟΥΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14 . ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15 . ΚΡΟΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16 . ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΗ
17 . ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18 . ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19 . ΜΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
20 . ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
21 . ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
22 . ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝλ (ΣΟΦΙΑ) του ΠΕΤΡΟΥ
23 . ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
24 . ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ τον ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25 . ΣΚΑΡΙΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
26 . ΤΣΙΒΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
27 . ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΕΑΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας
1 . ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΜΟΥΗΛ
2 . ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 . ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 . ΠΑΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
5 . ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τομυ ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ
Περιφερειακή Ενότητα Φθιώτιδας
1 . ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 . ΑΛΕΞΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3 . ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 . ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
5 . ΑΣΤΡΑΠΕΛΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6 . ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 . ΓΕΡΟΚΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 . ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9 . ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10 . ΛΑΊΝΑ ΜΙΧΑΛΤΙΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 . ΛΥΓΔΗ ΛΟΥΚΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12 . ΜΑΝΤΑΛΟΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13 . ΜΟΥΤΑΦΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14 . ΜΠΑΦΟΥΤΣΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15 . ΜΠΟΥΡΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16 . ΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ τον ΙΩΑΝΝΗ
17 . ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
18 . ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
19 . ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20 . ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21 . ΤΣΕΤΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22 . ΦΙΝΕΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23 . ΧΡΟΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας
1. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΛΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7. ”πατρίδα μας η Στερεά”
ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Βοιωτίας
1 . ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΣΑΡΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 . ΒΑΛΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 . ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 . ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 . ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 . ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7 . ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΙΝΟΥ – ΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 . ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9 . ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10 . ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΜΙΧΑΗΛ
11 . ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12 . ΜΠΑΜΠΕΚΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13 . ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14 . ΣΒΙΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
15 . ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
16 . ΤΣΙΟΥΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΣΩΤΗΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
17 . ΧΟΛΙΑΣΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Περιφερειακή Ενότητα Ευβοίας
1 . ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 . ΑΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 . ΑΙΝΗΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 . ΑΛΕΞΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 . ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6 . ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 . ΓΕΝΗ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 . ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9 . ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10 . ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11 . ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 . ΚΑΡΚΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13 . ΚΑΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14 . ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15 . ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
16 . ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
17 . ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18 . ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ ΠΙΠΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19 . ΜΠΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20 . ΜΠΡΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
21 . ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΑΝΕΤΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
22 . ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
23 . ΠΕΡΗΦΑΝΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
24 . ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΛΙΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
26 . ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
27 . ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας
1 . ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ τομ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 . ΚΕΦΑΛΟΝΙΚΑ – ΝΤΡΙΒΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3 . ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
4 . ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5 . ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Περιφερειακή Ενότητα Φθιώτιδας
1 . ΓΕΜΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 . ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 . ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 . ΚΑΡΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΗΝ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 . ΚΑΤΣΙΑΜΑΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6 . ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7 . ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8 . ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9 . ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
10. ΚΥΡΙΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
11. ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
12. ΜΠΕΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΜΠΟΝΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
15. ΜΠΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΡΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
18. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
19. ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
20. ΤΑΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21. ΧΑΛΚΙΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
22. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας
1. ΒΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΠΑΟΥΣΤΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΦΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. “Στερεά… Υπεροχής!”
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα Βοιωτίας
1. ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΖΑΝΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΡΥΔΗ   ΠΥΡΟΥΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΑΤΣΙΦΗ   ΖΩΤΑ ΒΕΝΕΤΙΑ (ΒΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΜΠΡΟΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΛΙΤΣΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΝΟΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11 . ΝΤΑΜΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12 . ΝΤΑΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
13 . ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ – ΜΑΡΙΑ τον ΘΕΟΔΩΡΟΥ
14 . ΠΕΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
15 . ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
16 . ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΚΡΙΝΙΩ του ΙΩΑΝΝΗ
17 . ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Ευβοίας
1 . ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ τον ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 . ΑΚΡΙΩΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 . ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΖΕΤΑ) του ΖΑΝΝΗ
4 . ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5 . ΖΩΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6 . ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ
7 . ΚΑΤΣΑΛΙΦΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 . ΚΟΛΙΟΒΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9 . ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10 . ΚΟΡΕΛΗ – ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
12 . ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 . ΚΟΥΤΣΑΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΓΓΕΛΟΥ
14 . ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
15 . ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16 . ΠΑΖΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
17 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18 . ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19 . ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
20 . ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
21 . ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22 . ΣΤΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΟΥΚΑ
23 . ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
24 . ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
25 . ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26 . ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΜΙΧΑΗΛ τον ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27 . ΨΑΘΑ – ΠΑΣΣΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Ευρυτανίας
1. ΛΑΘΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΑΚΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΞΥΡΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
Περιφερειακή Ενότητα Φθιώτιδας
1 . ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 . ΑΛΑΜΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 . ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 . ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 . ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6 . ΓΩΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 . ΖΑΡΑ – ΣΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8 . ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9 . ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10 . ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΙΑΣΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11 . ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12 . ΛΑΜΠΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
13 . ΛΕΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14 , ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15 . ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16 . ΝΤΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
17 . ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18 . ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19 . ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20 . ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
21 . ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22 . ΣΠΕΤΣΙΕΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23 . ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Περιφερειακή Ενότητα Φωκίδας
1 . ΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 . ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ τουΥ ΛΟΥΚΑ
4 . ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ
5 . ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΡΟΣΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6 . ΠΥΡΠΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Have your say

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.