Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε α’ και β’ κατηγορία Βοιωτίας είναι:
Α’ Κατηγορια 17η αγωνιστική
Δήλεσι – Ένωση 2-1
Κόκκινο – Κιθαιρώνας 0-0
Κυπάρισσος – Δάφνη 0-0
Παναλιαρτος – Απόλλων 0-0
Ηρακλής – Πανδαυλειακός 2-1
Παρνασσός – Μαυρομμάτι 1-0
Ύπατo – Ολυμπιάδα 2-0
Παμβαγιακός – Αρματηλάτης 0-1
Βαθμολογία (σε 17 αγώνες)
Ύπατο———————–63-8——- 49β
——————
Κιθαιρώνας—————-48-7——- 45
Ολυμπιάδα Οιν.———–34-15—– 35
Παρνασσός—————–24-16——- 33
Ένωση Α.Σ.Α————–36-21——– 28
——————
Απόλλων——————–23-23——- 27
ΠΑΟ Κοκκίνου————-34-28—— 25
Παναλίαρτος—————-23-19—— 24
Αρματηλάτης—————22-22—— 22
Παμβαγιακός—————-23-48—– 17
Κυπάρισσος Αντ.———19-36—— 16
———————
Δήλεσι———————–14-32——- 16
Μαυρομμάτι—————–16-39—— 14
Δάφνη Ερ.——————15-33——- 13
Ηρακλής Ασωπίας——–15-37—— 11
———————
Πανδαυλειακός————-18-42——- 9
18η αγωνιστική
Δήλεσι – Παρνασσός
Πανδαυλειακός – Κόκκινο
Μαυρομμάτι – Παναλιαρτος
Απόλλων Παμβαγιακός
Αρματηλάτης – Ύπατo
Κιθαιρώνας – Κυπάρισσος
Ένωση – Ηρακλής
Δάφνη – Ολυμπιάδα
Β’ Κατηγορία 1ος Ομιλος
14η αγωνιστική
Πήγασος – Π.Α.Ο. Κυριακίου 2-3
Ρήξη Λιβ. – Υψηλάντης 0-8
Νίκη Λαφ. – Πανγεωργικός 0-3
Κάστρο Άσκρη 3-0
Παύλο – Ελικώνας —
Ρεπό: Α.Ε. Ορχομενού
Βαθμολογία (σε 13 αγώνες)
ΑΕ Ορχομενού*———39-1— 36β
Υψηλάντης*————–49-3— 33
———————————————–
Π.Α.Ο. Κυριακίου——-38-17– 30
Πανγεωργικός———-25-17—- 23
Ελικώνας Δομβ.*——–19-20— 19
Κάστρο——————-17-29— 16
Πήγασος—————–22-32— 15
Νίκη Λαφ.—————–21-28— 11
Ρήξη Λιβ.*—————–12-28—- 11
Παύλο*———————18-46—– 7
Άσκρη———————–3-42—– 1
* Έχουν 12 αγώνες
2ος όμιλος 14η αγωνιστική
Θεσπιακός – Επαμεινώνδας 1-3
Πελοπίδας – Λεοντάρι 3-3
Ιωνικός Αστέρας – Δόξα Μ. 4-0
Χώστια Ελεώνας 0-0
Ελλοπιακός – Κεραυνός 2-4
Πλαταιές – Οινόφυτα 4-1
Βαθμολογία (σε 14 αγώνες)
Κεραυνός————–36-14—- 35β
Πλαταιές—————46-19—– 34
———————————————-
Θεσπιακός————32-17—– 33
Λεοντάρι—————38-20—– 27
Επαμεινώνδας——-27-20—–26
Ελλοπιακός———–31-21—– 25
Ελεώνας————–16-25—— 17
Πελοπίδας———–19-33——- 12
Ιωνικός—————-21-37—— 10
Χώστια——————–7-26—— 8
Δόξα———————13-37——– 7
Οινόφυτα—————9-26——- 6
Πηγή stereasports.gr