Με νικήτρια στις γυναίκες την ... Ορχομένια Κλεοπάτρα Φραγκοπούλου-Γιουβανάκη και τον Λειβαδίτη Γιώργο Διαλεκτο πραγματοποιήθηκε σήμερα ο 2ος Ορεινός Ημι-Μαραθωνιος στην Αράχωβα.
Η γνωστή πρωταθλήτρια των μεγάλων αποστάσεων Κλεοπάτρα Φραγκοπούλου-Γιουβανάκη τερμάτισε στην 14η θέση της γενικής κατάταξης μεταξύ ανδρών και γυναικών με τον εξαιρετικό χρόνο 2ωρες 38:19. Η αθλήτρια ανήκει στον Πανελλήνιο ΓΣ ενώ ζει και γυμνάζεται στον Ορχομενό όπου έχει εγκατασταθεί τα τελευταία χρόνια αφού έχει παντρευτεί κάτοικο Ορχομενού.
Στους άνδρες επικράτησε άνετα ο Γιώργος Διαλεκτός από την Λειβαδιά με επίδοση 2 ώρες 03:47.
Παράλληλα με τον ορεινό Ημι-Μαραθώνιο διεξήχθη και ορεινός αγώνας δρόμου 11χλμ στον οποίο νικητής ήταν ο Κώστας Ζήνδρος με επίδοση 58:35 του ΣΚΑ Μετεώρων ενώ πρώτη γυναίκα και 15η στη γενική κατάταξη ήταν η Θηβαία Σωτηρία Καπέλιου (ΣΔΥΜ Θήβας) που τερμάτισε σε 1ώρα 12:27.
Τα αποτελέσματα:
2ος Ορεινός Ημι-Μαραθώνιος 21χλμ Arahova Trail 2016
(ο πρώτος αριθμός δηλώνει την κατ΄ταξη, ο δεύτερος την ηλικιακή κατηγορία πχ 18-35 και ο τρίτος ο αγωνιστικός του αθλητή)
1 18-35 229 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ Finish 21km 2:03:47
2 18-35 230 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ Finish 21km 2:08:15
3 36-49 1 ΝΙΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ Finish 21km 2:10:24
4 36-49 3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Finish 21km 2:19:25
5 36-49 2 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Finish 21km 2:23:32
6 18-35 151 IORDANIS ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Finish 21km 2:34:46
7 36-49 213 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ Finish 21km 2:35:09
8 18-35 175 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ Finish 21km 2:35:40
9 36-49 127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ Finish 21km 2:35:50
10 36-49 150 ΜΙΛΤΟΣ ΛΥΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ Finish 21km 2:36:33
11 18-35 107 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Finish 21km 2:37:56
12 18-35 115 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΛΑΧΟΒΑΣΙΛΗΣ Finish 21km 2:38:03
13 36-49 168 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Finish 21km 2:38:18
14 18-35 193 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ Finish 21km 2:38:19
15 18-35 159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΜΠΕΡΑΙ Finish 21km 2:39:55
16 18-35 211 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ Finish 21km 2:40:02
17 18-35 121 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΣΑΡΗΣ Finish 21km 2:40:20
18 36-49 184 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ Finish 21km 2:41:00
19 36-49 148 PANAGIOTIS ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ Finish 21km 2:41:38
20 36-49 198 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Finish 21km 2:42:15
21 18-35 209 ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΥΝΑΣ Finish 21km 2:43:45
22 36-49 138 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ Finish 21km 2:47:14
23 18-35 203 ΓΚΙΚΑΣ ΣΕΛΕΚΟΣ Finish 21km 2:47:37
24 36-49 106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΥ Finish 21km 2:47:37
25 36-49 231 DAVID SPECHT Finish 21km 2:50:00
26 36-49 171 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΛΟΥΜΗΣ Finish 21km 2:52:36
27 36-49 105 WALTER WALTER Finish 21km 2:52:50
28 18-35 133 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ Finish 21km 2:53:01
29 18-35 132 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΙΣΗΣ Finish 21km 2:54:07
30 36-49 155 ΑΚΗΣ ΜΑΡΓΙΑΝΟΣ Finish 21km 2:55:39
31 36-49 166 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ Finish 21km 2:55:44
32 All 116 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΛΕΡΝΙΟΣ Finish 21km 2:55:45
33 50+ 188 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Finish 21km 2:55:50
34 36-49 208 ΗΛΙΑΣ ΝΤΕΛΗΣ Finish 21km 2:56:51
35 18-35 125 ΝΙΚΗ ΖΙΩΓΑ Finish 21km 2:57:23
36 18-35 222 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΖΙΝΤΡΟΣ Finish 21km 2:57:24
37 36-49 179 ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Finish 21km 2:57:51
38 36-49 191 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΣΙΠΗΣ Finish 21km 2:58:47
39 36-49 145 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΟΚΙΔΗΣ Finish 21km 2:59:02
40 36-49 128 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ Finish 21km 2:59:30
41 18-35 187 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ Finish 21km 2:59:35
42 36-49 205 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΤΣΑΣ Finish 21km 3:00:52
43 36-49 137 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ Finish 21km 3:01:35
44 36-49 221 ALATERRE ARNAUD Finish 21km 3:01:54
45 18-35 196 ANESTIS ΧΑΤΖΙΡΗΓΑΣ Finish 21km 3:02:17
46 18-35 224 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΛΦΕΤΑΣ Finish 21km 3:02:19
47 36-49 129 ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΓΓΛΕΖΟΥ Finish 21km 3:02:19
48 36-49 108 ΟΣΒΑΛΝΤ ΑΜΙΡΑΛΗΣ Finish 21km 3:02:28
49 36-49 113 ΔΙΚΑΙΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Finish 21km 3:04:43
50 36-49 202 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ Finish 21km 3:05:09
51 18-35 190 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΣ Finish 21km 3:05:09
52 36-49 111 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Finish 21km 3:06:11
53 36-49 144 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΝΗΣ Finish 21km 3:07:38
54 36-49 223 ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Finish 21km 3:07:41
55 36-49 164 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Finish 21km 3:09:29
56 36-49 114 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Finish 21km 3:09:47
57 36-49 141 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ Finish 21km 3:09:49
58 36-49 142 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ Finish 21km 3:12:46
59 36-49 180 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ Finish 21km 3:13:39
60 18-35 117 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ Finish 21km 3:14:20
61 18-35 197 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΨΥΛΑΚΟΣ Finish 21km 3:14:21
62 50+ 201 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Finish 21km 3:14:39
63 All 136 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Finish 21km 3:14:46
64 18-35 206 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ Finish 21km 3:16:06
65 18-35 212 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΩΡΓΟΣ Finish 21km 3:16:27
66 18-35 177 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Finish 21km 3:16:45
67 36-49 143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ Finish 21km 3:16:45
68 50+ 162 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ Finish 21km 3:16:47
69 18-35 109 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΟΣ Finish 21km 3:17:17
70 36-49 120 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΚΛΕΤΣΟΣ Finish 21km 3:17:22
71 36-49 156 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Finish 21km 3:17:22
72 50+ 110 ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Finish 21km 3:18:06
73 36-49 172 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΙΖΟΣ Finish 21km 3:19:17
74 36-49 157 ΤΑΣΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Finish 21km 3:20:05
75 36-49 174 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΡΛΑΜΗΣ Finish 21km 3:22:14
76 18-35 200 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ Finish 21km 3:23:19
77 36-49 176 ΜΑΝΟΣ ΣΚΑΡΠΑΡΗΣ Finish 21km 3:24:17
78 36-49 215 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ Finish 21km 3:24:52
79 18-35 181 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ Finish 21km 3:25:12
80 18-35 126 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ Finish 21km 3:25:21
81 36-49 130 ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Finish 21km 3:25:28
82 50+ 220 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ Finish 21km 3:25:33
83 36-49 167 ΣΩΤΗΡΙΑ ΠΑΠΑΔΙΑ Finish 21km 3:25:46
84 18-35 152 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ Finish 21km 3:26:17
85 50+ 140 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ Finish 21km 3:29:43
86 36-49 163 ΦΩΤΗΣ ΝΤΟΤΣΙΑΣ Finish 21km 3:30:33
87 50+ 185 ΔΗΜΟΣ ΤΑΣΟΥΛΗΣ Finish 21km 3:31:58
88 36-49 146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Finish 21km 3:32:02
89 36-49 227 ΘΑΝΟΣ ΛΙΑΣΚΟΣ Finish 21km 3:32:46
90 18-35 228 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ Finish 21km 3:32:47
91 50+ 154 ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ Finish 21km 3:32:50
92 36-49 165 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Finish 21km 3:33:56
93 36-49 169 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΣΙΔΗΣ Finish 21km 3:34:53
94 36-49 100 IOANNIS BANDES Finish 21km 3:35:08
95 36-49 207 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ Finish 21km 3:35:50
96 36-49 147 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΛΛΟΣ Finish 21km 3:39:01
97 18-35 135 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Finish 21km 3:39:02
98 36-49 192 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ Finish 21km 3:40:05
99 18-35 124 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ Finish 21km 3:42:38
100 36-49 134 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ Finish 21km 3:49:11
101 18-35 186 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ Finish 21km 3:50:16
102 36-49 232 SILVY SPECHT Finish 21km 3:51:01
103 36-49 235 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ Finish 21km 3:55:12
104 36-49 199 DIMITRIS KALOGERAS Finish 21km 3:57:48
105 50+ 158 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ Finish 21km 3:57:54
106 36-49 226 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΡΜΠΗ Finish 21km 3:57:59
107 50+ 160 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ Finish 21km 4:01:12
108 36-49 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ Finish 21km 4:01:13
109 36-49 189 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ Finish 21km 4:05:26
110 50+ 178 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Finish 21km 4:08:31
111 36-49 103 BRAD TRUSLER Finish 21km 4:08:31
112 50+ 104 MANDY TRUSLER Finish 21km 4:08:31
113 18-35 195 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΙΤΟΣ Finish 21km 4:12:43
114 36-49 112 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Finish 21km 4:13:05
115 18-35 122 ΝΙΚΟΣ ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ Finish 21km 4:16:22
116 50+ 102 JIANPING GONG Finish 21km 4:17:40
117 36-49 233 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Finish 21km 4:29:47
118 50+ 204 NIR BEN-DOV Finish 21km 4:37:23
119 36-49 153 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Finish 21km 4:53:05
120 50+ 210 NOTIS PSARROS Finish 21km 4:59:43
121 36-49 182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΝΟΔΗΣ Finish 21km 5:01:31
122 36-49 139 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΚΚΟΣ Start 0:00:09
Ορεινός αγώνας 11χλμ
1 36-49 519 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ Finish 11km 0:58:35
2 18-35 529 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ Finish 11km 0:59:27
3 50+ 608 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ Finish 11km 1:03:18
4 18-35 562 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ Finish 11km 1:05:38
5 18-35 551 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Finish 11km 1:07:03
6 18-35 544 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΑΣ Finish 11km 1:08:56
7 36-49 590 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Finish 11km 1:09:58
8 36-49 601 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Finish 11km 1:10:03
9 36-49 600 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ Finish 11km 1:10:03
10 36-49 554 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Finish 11km 1:11:29
11 36-49 538 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ Finish 11km 1:11:29
12 50+ 577 DICK LESEMAN Finish 11km 1:11:42
13 36-49 523 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΙΤΣΑΣ Finish 11km 1:11:43
14 36-49 609 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Finish 11km 1:12:04
15 36-49 525 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ Finish 11km 1:12:27
16 36-49 501 RALF BECK Finish 11km 1:13:11
17 36-49 569 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ Finish 11km 1:15:19
18 36-49 558 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΑΛΠΑΣ Finish 11km 1:15:31
19 50+ 613 ΑΡΙΣΤΕΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Finish 11km 1:15:58
20 18-35 527 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΚΑΤΡΑΝΑΣ Finish 11km 1:17:27
21 All 574 ΑΡΙΩΝΑΣ ΦΛΑΟΥΝΑΣ Finish 11km 1:17:48
22 50+ 516 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ Finish 11km 1:17:54
23 18-35 503 EFHARIS KASEGIA Finish 11km 1:18:35
24 50+ 541 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΜΝΝΑΣ Finish 11km 1:19:16
25 18-35 565 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ Finish 11km 1:20:56
26 50+ 552 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Finish 11km 1:21:28
27 36-49 585 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΔΟΣ Finish 11km 1:21:40
28 36-49 592 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΟΣ Finish 11km 1:21:49
29 18-35 564 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ Finish 11km 1:22:10
30 18-35 611 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ Finish 11km 1:24:00
31 36-49 579 ΦΕΝΙΑ ΒΟΤΣΙΟΥ Finish 11km 1:24:02
32 36-49 535 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΚΚΑΣ Finish 11km 1:24:05
33 18-35 612 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΩΠΑΣ Finish 11km 1:24:11
34 36-49 514 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΡΓΟΥΛΗΣ Finish 11km 1:24:28
35 36-49 580 ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΚΕΑΣ Finish 11km 1:24:28
36 36-49 512 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Finish 11km 1:24:31
37 36-49 593 PANTAZIS VASTARDIS Finish 11km 1:24:44
38 18-35 533 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΕΤΑΣ Finish 11km 1:24:45
39 36-49 540 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΓΑΣ Finish 11km 1:25:41
40 18-35 566 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Finish 11km 1:26:07
41 36-49 511 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Finish 11km 1:26:55
42 50+ 515 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ Finish 11km 1:27:19
43 18-35 604 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΠΑΣ Finish 11km 1:27:43
44 36-49 547 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ Finish 11km 1:28:01
45 50+ 583 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ Finish 11km 1:28:01
46 18-35 581 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΥΘΗΣ Finish 11km 1:28:05
47 50+ 576 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΟΛΕΒΑΣ Finish 11km 1:28:58
48 18-35 602 ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ Finish 11km 1:29:03
49 50+ 509 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΕΚΙΛΗΣ Finish 11km 1:29:41
50 18-35 578 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΡΚΟΥΤΑΣ Finish 11km 1:29:58
51 36-49 575 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΣΟΓΙΑΣ Finish 11km 1:30:05
52 50+ 568 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ Finish 11km 1:30:14
53 36-49 500 THEODORA ARGYROU Finish 11km 1:31:01
54 36-49 584 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ Finish 11km 1:31:21
55 18-35 532 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΛΟΜΒΟΤΣΟΣ Finish 11km 1:31:33
56 18-35 596 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΛΑΡΗΣ Finish 11km 1:31:43
57 18-35 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ Finish 11km 1:31:50
58 50+ 543 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ Finish 11km 1:32:36
59 50+ 599 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ Finish 11km 1:32:36
60 36-49 539 MΑΙΡΗ ΜΑΥΡΙΔΗ Finish 11km 1:32:37
61 18-35 606 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ Finish 11km 1:32:41
62 18-35 542 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΥΤΣΙΑΝΑΣ Finish 11km 1:32:49
63 36-49 508 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Finish 11km 1:32:56
64 50+ 573 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΙΛΩΝ Finish 11km 1:33:10
65 36-49 521 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ Finish 11km 1:33:22
66 50+ 598 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ Finish 11km 1:34:06
67 18-35 603 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΛΑΣ Finish 11km 1:34:31
68 36-49 530 ΕΦΗ ΚΟΚΚΟΒΟΥ Finish 11km 1:34:35
69 36-49 528 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ Finish 11km 1:34:37
70 36-49 586 LAMBROS MALAFOURIS Finish 11km 1:35:10
71 36-49 502 DRAGANA CEJOVIC Finish 11km 1:36:08
72 18-35 549 ΜΙΛΙ ΜΠΡΑΧΟ Finish 11km 1:36:52
73 18-35 615 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΕΛΙΟΣ Finish 11km 1:37:07
74 50+ 560 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΑΚΟΣ Finish 11km 1:37:59
75 All 537 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΙΝΑΡΔΟΥ Finish 11km 1:38:02
76 36-49 526 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ Finish 11km 1:38:52
77 36-49 556 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΥ Finish 11km 1:39:16
78 All 563 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Finish 11km 1:39:18
79 36-49 504 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ Finish 11km 1:39:21
80 All 536 ΜΑΡΙΑ ΛΙΑΚΑΤΑ Finish 11km 1:40:23
81 36-49 507 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ - ΓΚΑΝΗΣ Finish 11km 1:40:39
82 36-49 553 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Finish 11km 1:40:48
83 36-49 595 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ Finish 11km 1:42:50
84 36-49 594 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Finish 11km 1:43:31
85 18-35 531 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ Finish 11km 1:43:47
86 36-49 607 ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ Finish 11km 1:43:47
87 36-49 545 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΥΛΩΝΑ Finish 11km 1:47:10
88 18-35 589 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ Finish 11km 1:47:32
89 36-49 567 ΧΡΥΣΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Finish 11km 1:48:33
90 All 522 ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΑΤΡΟΥ Finish 11km 1:49:12
91 50+ 557 ΡΕΝΑ ΠΙΤΣΙΛΙΔΟΥ Finish 11km 1:51:41
92 36-49 571 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ Finish 11km 1:51:58
93 36-49 570 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΣΑΜΠΡΑ Finish 11km 1:51:58
94 50+ 605 ILIC ZORAN Finish 11km 1:53:19
95 36-49 524 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΜΠΟΥ Finish 11km 1:53:53
96 36-49 518 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΗ Finish 11km 1:53:54
97 18-35 550 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Finish 11km 1:54:04
98 36-49 505 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ Finish 11km 1:55:51
99 18-35 572 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ Finish 11km 1:55:57
100 36-49 610 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΚΟΣ Finish 11km 2:00:35
101 36-49 517 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Finish 11km 2:01:34
102 50+ 587 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΑΝΤΟΥ Finish 11km 2:07:06
103 36-49 534 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΑΚΟΣ Finish 11km 2:15:59
104 50+ 614 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Finish 11km 2:16:00
105 50+ 597 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ Finish 11km 2:26:59
106 36-49 561 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΙΑΚΟΥ Finish 11km 2:28:10
107 50+ 506 ΣΠΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Finish 11km 2:28:51
108 36-49 546 ΑΙΜΙΛΙΑ ΝΤΟΥΡΟΥ Finish 11km 2:28:52
109 18-35 548 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΑΣΣΗΣ Start 0:00:01
110 36-49 559 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ Start 0:00:03
111 50+ 510 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Start 0:00:03
112 50+ 591 EMMANUELA PAPADAKI Start 0:00:06