Tην Ολυμπιονίκη Νίκη Μπακογιάννη, τίμησε η Λαμία, αλλά και 250 περίπου αθλητές και αθλήτριες από πολλά μέρη της Ελλάδας που έδωσαν το “παρών” στους αγώνες στίβου προς τιμή της στο Νέο Στάδιο της Καμαρίτσας στη Λαμία και βέβαια έδωσαν ραντεβού για τους επόμενους, δεύτερους αγώνες “Νίκη Μπακογιάννη” το 2022.

Τους αγώνες διοργάνωσε ο  Φιλαθλητικός Σύλλογος Λαμίας και ο Έσπερος Γυμναστικός Σύλλογος Λαμίας με την υποστήριξη της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς & Εύβοιας και σε συνεργασία με την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας, τον Οργανισμό Πολιτιστικής Ανάπτυξης Στερεάς Ελλάδας Π.Ε. Φθιώτιδας, και τον Δήμο Λαμιέων.

Παραβρέθηκαν ο βουλευτής Φθιώτιδας Γιώργος Κοτρωνιάς, ο αντιπεριφερειάρχης Φθιώτιδας Θανάσης Καρακάντζας, ο Δήμαρχος Λαμιέων Ευθύμιος Καραίσκος, ο αντιδήμαρχος Αθλητισμού Παναγιώτης Φώσκολος, ο περιφερειακός σύμβουλος Κώστας Αποστολόπουλος, εκπρόσωποι φορέων, περιφερειακοί και δημοτικοί σύμβουλοι,   εκπρόσωποι αθλητικών συλλόγων από όλη τη χώρα και πολλοί φίλαθλοι.

Παρούσα ήταν φυσικά η Νίκη Μπακογιάννη.

Για πρώτη φορά σε αθλητική διοργάνωση της πόλης μας, η αντιδημαρχία Αθλητισμού του Δήμου Λαμιέων φρόντισε να μεταδοθούν LIVE οι αγώνες με την εκφώνηση του Μπάμπη Ζαννιά, υπεύθυνου Τύπου του ΣΕΓΑΣ έχοντας εκατοντάδες άτομα να τους παρακολουθούν

Μπορείτε να δείτε ολόκληρο τον αγώνα στο παρακάτω βίντεο

 

1ος αγώνας στίβου “Νίκη Μπακογιάννη” τα αποτελέσματα 

Θέση 60Μ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 2008 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΄08:90
2 ΜΑΥΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9:10
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 9:12
4 ΚΑΡΒΕΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ -ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2009 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9:25
5 ΤΣΑΜΑΔΙΑ ΑΛΕΞΙΑ 2008 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 9:54
6 ΠΑΣΣΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2009 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 12:34
Θέση 60Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ14 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2009 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΄08:35
2 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 08:43
Θέση 80Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.44
2 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.48
3 ΓΙΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2008 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11.92
4 ΠΑΠΙΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΄12.31
5 ΣΕΞΕΝΗ ΙΝΤΡΙΟΛΑ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12.46
Θέση 80Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΜΑΡΤΣΕΒ ΜΑΡΙΟΣ 2006 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10,15
2 ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 10,18
3 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 2006 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 10,30
4 ΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10,63
5 ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 10,79
6 ΠΛΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 11,00
7 ΠΑΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΓΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 11,18
8 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,47
9 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12,29
Θέση 100Μ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12,42
2 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12,63
3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12,69
4 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1995 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13,27
5 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 13,41
6 ΛΥΚΟΥ ΦΑΝΗ 1976 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 13,57
7 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 13,59
8 ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 13,90
9 ΚΟΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 13,99
10 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14,02
11 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 2005 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 14,18
12 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 14,83
13 ΤΟΥΛΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1986 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17,74
Θέση 100Μ ΑΝΔΡΕΣ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΤΡΥΒΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10,58
2 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΑΣ ΠΑΟΚ 10,82
3 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11,39
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 11,45
5 ΤΟΡΚΟΒΣΚΙ ΜΑΡΙΟΥΣ 1988 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 11,58
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11,61
7 ΓΙΟΒΑΝΟΒΙΤΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 1998 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11,75
8 ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11,76
9 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 12,31
10 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 12,32
11 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 12,39
12 ΔΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2004 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 12,44
Θέση 1200Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΠΑΠΙΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2009 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,04,34
2 ΑΜΟΡΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4,16,21
3 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2009 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 4,26,03
4 ΛΑΤΣΟΥΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 4,29,22
5 ΓΚΟΒΑΡΗ ΜΑΤΟΥΛΑ 2009 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 4,37,74
ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ 2009 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ DNF
ΜΑΥΡΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2009 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ DNF
Θέση 1200Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ14 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3,42,17
2 ΓΟΥ’Ι’ΓΟΥΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2009 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 3,53,27
3 ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2009 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,56,98
4 ΜΑΓΓΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,59,27
5 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 4,07,68
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 2009 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,35,46
ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ DNS
Θέση 1200Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 2007 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 3,53,13
2 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,16,28
Θέση 1200Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3,28,82
2 ΚΟΛΟΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,34,08
3 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 2006 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3,49,14
Θέση 800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΟΥΤΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2,15,24
2 ΙΛΑΡΗ-ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΕΥΑ 2002 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2,25,05
3 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 2008 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 2,29,20
4 ΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 2,38,74
5 ΖΩΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 2,41,02
ΓΙΟΥΒΡΗ  ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ DNS
ΚΙΝΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ DNS
ΤΟΥΛΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1986 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ DNF
Θέση 800Μ ΑΝΔΡΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟ 1991 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1,52,65
2 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1,54,44
3 ΠΟΠΑ   ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ  ΠΑΟΥ 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1,54,99
4 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 1,59,89
5 ΦΙΤΖΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2,00,86
6 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2,02,29
7 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2,04,96
8 ΑΡΜΑΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 1977 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,07,80
ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ DNF
ΛΑΠΟΥΣΗ   ΦΑΜΠΙΟ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ DNF
ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ DNF
Θέση 400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 58,93
2 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 59,9
3 ΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥ ΦΑΘΙΑ ΑΝΤΕΝΙΚΕ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 60,29
4 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 63,78
5 ΚΑΛΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 66,39
6 ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ 1999 ΟΦΗ 68,59
Θέση 400Μ ΑΝΔΡΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΙΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48,62
2 ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 49,16
3 ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 51,6
4 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 53,16
5 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 53,31
6 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 54,77
7 ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΥΔΡΙΑ 55,59
8 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 56,03
9 ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ 56,1
10 ΚΙΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 57,73
11 ΚΟΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 57,77
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ DNS
ΜΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ DNS
ΠΟΠΑ ΓΕΩΡΓΙΣΑ ΠΑΟ 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ DNS
Θέση 1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΑΜΟΥΖΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 1994 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 5,05,44
2 ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 5,51,65
Θέση 1500Μ ΑΝΔΡΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3,56,33
2 ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,19,06
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 4,22,35
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4,25,92
5 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΟ ΚΑΛΙΣΤΟΣ 4,38,16
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ DNF
ΛΙΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ DNS
Θέση 400Μ ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 ΑΣ ΠΑΟΚ 55,26
2 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1998 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 65,85
Θέση 200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΑ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25,51
2 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 25,96
3 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1978 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 26,85
4 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 27,31
5 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 27,46
6 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 27,72
7 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1995 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 27,75
8 ΑΓΡΟΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2005 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 28,56
9 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28,95
10 ΚΟΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 28,98
11 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 2005 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 29,6
12 ΠΛΑΤΗ ΜΕΡΚΟΥΡΙΑ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 30,71
13 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 31,17
14 ΝΤΑΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 33,08
Θέση 200Μ ΑΝΔΡΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΤΡΥΒΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 21,05
2 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΑΣ ΠΑΟΚ 21,88
3 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 22,51
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 22,51
5 ΤΟΡΚΟΒΣΚΙ ΜΑΡΙΟΥΣ 1988 Γ.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 23,21
6 ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 23,79
7 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 24,41
8 ΔΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 2004 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 24,92
9 ΜΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 25,2
10 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 26,59
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ DNS
Θέση 3000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1990 ΓΣ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗΣ 11,01,27
2 ΖΑΒΛΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1979 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 13,08,78
3 ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΣ 14,02,01
4 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1969 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 19,12,11
Θέση 3000Μ ΑΝΔΡΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 08,24,67
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 08,29,95
3 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 09,14,81
4 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 09,31,22
5 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1973 09,33,46
6 ΚΟΝΤΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1978 10,01,76
7 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 10,28,21
8 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1980 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 10,31,97
9 ΧΑΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1978 ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ 11,23,55
10 ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 12,30,60
11 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 ΓΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 14,12,13
Θέση ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 4,58
2 ΤΣΟΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ 4,57
3 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 2008 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4,56
4 ΚΑΡΒΕΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ -ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2009 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4,24
5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,02
6 ΓΙΓΑ ΑΡΓΥΡΩ 2008 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3,97
7 ΤΣΑΜΑΔΙΑ ΑΛΕΞΙΑ 2008 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ 3,58
Θέση ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ14 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5,34
2 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2009 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,96
Θέση ΜΗΚΟΣ Κ16 Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΜΙΖΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΑΣ ΠΑΟΚ 5,78
2 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,73
3 ΠΑΡΑΓΙΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2006 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5,29
4 ΚΑΝΤΕΡΕ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ 5,16
5 ΛΥΚΟΥ ΦΑΝΗ 1976 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,16
6 ΑΔΑΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5,13
7 ΚΥΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2007 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5,09
8 ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 2005 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 4,98
9 ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4,7
10 ΜΠΕΤΣΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4,44
11 ΚΑΛΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4,17
12 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΑΝΑ 2007 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 4,08
13 ΚΟΛΟΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,84
14 ΠΑΠΙΣΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2007 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3,71
15 ΣΕΞΕΝΗ ΙΝΤΡΙΟΛΑ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 3,56
16 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 2007 ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 3,3
Θέση ΜΗΚΟΣ Κ16 Κ18 ΑΝΔΡΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 7,36
2 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7,19
3 ΚΟΜΑΝΔΙΑΝ ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 7,03
4 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 7
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 6,14
6 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 6,09
7 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 2006 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5,84
8 ΓΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5,67
9 ΤΣΙΟΥΝΤΣΙΟΥΡΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 2004 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5,57
10 ΚΑΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5,29
11 ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,26
Θέση ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16-Κ18 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 155
2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2006 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ 152
3 ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ 2007 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 146
4 ΤΣΟΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 2008 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ 140
5 ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΚΟΛ 135
6 ΓΩΡΓΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 2007 ΦΩΚΙΑΝΟΣ 125
ΠΡΙΟΒΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ Χ
ΛΟΥΛΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Χ
Θέση ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΑ K16-18 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΟΥΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2005 ΦΩΚΙΑΝΟΣ 183
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 180
3 ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 160
Θέση ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16-Κ18 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 9,95
1 ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9,59
2 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 9,35
3 ΜΟΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 7,84
4 ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 7,5
5 ΠΡΙΟΒΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 5,65
Θέση ΣΦΑΙΡΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ16 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 11,97
2 ΛΑΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10,36
3 ΤΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 9,82
Θέση ΣΦΑΙΡΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΧΡΙΣΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14,2
Θέση ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 33,14
2 ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 2007 ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 28,57
Θέση ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 36,83
2 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 27,00
Θέση ΔΙΣΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ16 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΛΑΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 32,05
Θέση ΔΙΣΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΧΡΙΣΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2005 ΩΡΙΩΝ Α.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 35,25
Θέση ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΕΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Επίδοση
1 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 50,46
2 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 37,04