Με διοργανωτή την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς και Εύβοιας με την υποστήριξη του Δήμου Χαλκιδέων και της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας, πραγματοποιήθηκε το διασυλλογικό πρωτάθλημα Κ18 στο Δημοτικό Στάδιο της Χαλκίδας.

Στη διάρκεια του διασυλλογικού Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς Ελλάδας & Εύβοιας βράβευσε αθλητές σωματείων του που διακρίθηκαν σε πανελλήνιο επίπεδο μέσα στο 2020.

Από τη Βοιωτία οι αθλήτριες και οι αθλητές που διακρίθηκαν ήταν:

1ος 400μ Νίκος Κασούτσας ΓΑΣ Λιβαδειάς 50.58

1ος 3.000μ Γάννης Κορογιάννος ΓΑΣ Λιβαδειάς 9.42.11

1ος σφαιροβολία Κώστας Υφαντής ΓΑΣ Λιβαδειάς 11.30

1η 4χ100μ ΓΑΣ Λιβαδειάς (Μπουρλή, Γκαλαμέλου, Αγραφιώτη, Παπαδοπούλου)

1η 100μ Εβελίνα Βαρσάμη Πίνδαρος Θήβας 12.56

1η 200μ Μαρία Μπουντούλη Πίνδαρος 26.82

1η 400μ εμπόδια Μαρία Κοκοντίνη Πίνδαρος 1.13.00

1ος 1.500μ Θανάσης Κοτσώνας Πίνδαρος 4.18.54

1η ύψος Ξανθή Σβουτζούρη Πίνδαρος 1.54

1ος δισκοβολία Γιάννης Μαλέσης Πίνδαρος 38.65

1η σφυροβολία Σοφία Πηνιτά Ερμής Σχ 34.50

1ος σφυροβολία Χαρ Ισαακίδης Ερμής Σχ 37.80

2ος 200μ. Νίκος Κασούτσας ΓΑΣ Λιβαδειάς 23.04

2ος 400μ Στάθης Σταμέλος ΑΚΟ Λιβαδειάς 53.38

2η 800μ Θεοφ. Μπουρλή ΓΑΣ Λιβαδειάς 2.30.46

2η 400μ Κατερίνα Κλεφτογιόννη Πίνδαρος 1.06.50

2ος 800μ Θανάσης Κοτσώνας Πίνδαρος 2.04.82

2ος 3.000μ. Ηλίας Τόλιας Πίνδαρος 10.40.41

2η 4χ400μ Πίνδαρος (Κοκοντίνη, Κλεφτογιάννη, Χολέβα, Κορόζη)

2ος σφαιροβολία Γιάννης Μαλέσης Πίνδαρος 11.11

2η 100μ Νικ Χατζηνικολάου Ερμής Σχηματαρίου 12.71

3η 200μ Νικ Παπαδοπούλου ΓΑΣ Λιβαδειάς 27.94

3η ακοντισμός Ασημίνα Γερακιού Ξενόδαμος Αντίκυρας 31.08

3η ύψος Δημ Αθανασίου Πίνδαρος 1.50

3ος τριπλούν Παν Δενβενακιώτης Πίνδαρος 11.08

3η μήκος Ελεάνα Κυριακοπούλου Ερμής Σχ 4.65

3ος μήκος Αργύρης Γκέκας Ερμής Σχ 5.33

Στη μικτή Βαθμολογία (παίδων και κορασίδων) την πρώτη θέση πήρε ο ΓΣ Νεάπολης Χαλκίδας με 228 βαθμούς, στη δεύτερη θέση ο Πίνδαρος Θήβας με 175, 6ος ο ΓΑΣ Λιβαδειάς 85, 10ος ΑΚΟ Λιβαδειάς 53 και 15ος Ξενόδαμος Αντίκυρας 16.

Τα πλήρη αποτελέσματα των διασυλλογικών αγώνων στίβου Κ18

ΜΙΚΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. ΓΣ Νεάπολης 228
  2. Πίνδαρος Θηβών 175
  3. ΓΑΣ Ωρωπίων 120
  4. Ευβοϊκός ΓΑΣ 91
  5. Αναγέννηση Λαμίας 90
  6. ΓΑΣ Λιβαδειάς 85
  7. Τρίτων Χαλκίδας 77
  8. Έσπερος Λαμίας 58
  9. Ερμής Σχηματαρίου 54
  10. ΑΚΟ Λιβαδειάς 53
  11. Φιλαθλητικός Λαμίας 32
  12. Άτλας Κύμης 28
  13. Ακαδημία Χαλκίδας 19
  14. Ξενόδαμος Αντικύρων 16
  15. ΓΑΣ Αναξιμένης 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

  1. ΓΣ Νεάπολης 100
  2. ΓΑΣ Ωρωπίων 58
  3. Τρίτων Χαλκίδας 55
  4. Πίνδαρος Θηβών 48
  5. ΓΑΣ Λιβαδειάς 44
  6. Αναγέννηση Λαμίας 43
  7. ΑΚΟ Λιβαδειάς 22
  8. Ερμής Σχηματαρίου 15
  9. Ακαδημία Χαλκίδας 14
  10. Έσπερος Λαμίας 12
  11. Ευβοϊκός ΓΑΣ 11
  12. Φιλαθλητικός Λαμίας  8

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. ΓΣ Νεάπολης 128
  2. Πίνδαρος Θηβών 127
  3. Ευβοϊκός ΓΑΣ 80
  4. ΓΑΣ Ωρωπίων 62
  5. Αναγέννηση Λαμίας 47
  6. Έσπερος Λαμίας 46
  7. ΓΑΣ Λιβαδειάς 41
  8. Ερμής Σχηματαρίου 39
  9. ΑΚΟ Λιβαδειάς 31
  10. Άτλας Κύμης 28
  11. Φιλαθλητικός Λαμίας 24
  12. Τρίτων Χαλκίδας 22
  13. Ξενόδαμος Αντικύρων 16
  14. Ακαδημία Χαλκίδας 5

100 Μ. ΠΑΙΔΩΝ

  1. Χρήστος Μπαϊμπάκης (ΓΣ Νεάπολης) 11.65
  2. Κωνσταντίνος Κύριλος (ΓΣ Νεάπολης) 11.93
  3. Κωνσταντίνος Αναγνωστόπουλος (ΓΑΣ Ωρωπίων) 12.11
  4. Ορφέας Αρβανίτης (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 12.23
  5. Αντώνης Μαργέλος (Πίνδαρος Θηβών) 12.50
  6. Βασίλης Χουλιάρας (Τρίτων Χαλκίδας) 12.58
  7. Αργύρης Γκέγκας (Ερμής Σχηματαρίου) 12.63
  8. Τάσος Σμυρναίος (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 12.85
  9. Ανδρέας Κίσσας (Ακαδημία Χαλκίδας) 12.89
  10. Χαράλαμπος Μπρούζος (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 12.91
  11. Μάριος Πάγγος (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 13.08
  12. Κωνσταντίνος Μπίστας (ΓΣ Νεάπολης) 13.66
  13. Δημήτρης Σιακουλής (Πίνδαρος Θηβών) 13.84
  14. Χρήστος Λιόλιος (ΓΑΣ Αναξιμένης) 16.33

100 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Εβελίνα Βαρσάμη (Πίνδαρος Θηβών) 12.56
  2. Νικολέτα Χατζηνικολάου (Ερμής Σχηματαρίου) 12.71
  3. Κατερίνα Αλτάνη (Έσπερος Λαμίας) 13.27
  4. Αργυρώ Λεμονίδου (ΓΑΣ Ωρωπίων) 13.47
  5. Ευθυμία Δεληγιάννη (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 13.52
  6. Ηλέκτρα Τουραλία (ΓΑΣ Ωρωπίων) 13.62
  7. Ελισάβετ Βουτσά (ΓΣ Νεάπολης) 13.70
  8. Ελένη-Νεκταρία Μαμά (ΓΑΣ Ωρωπίων) 13.83
  9. Αγγελική Τσάπαλη (ΓΣ Νεάπολης) 13.84
  10. Γεωργία Θωμά (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 13.91
  11. Νικολέτα Γκαλαμέλου (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 13.99
  12. Αρετή Κοκκορέ (Αναγέννηση Λαμίας) 14.00
  13. Ευαγγελία Σιωνίδου (Πίνδαρος Θηβών) 14.03
  14. Θεοδώρα Κολυμπίρη (Πίνδαρος Θηβών) 14.09
  15. Μαρία-Τερέζα Τοπαλίδη (ΓΑΣ Ωρωπίων) 14.17
  16. Γεωργία Αργυρού (ΓΣ Νεάπολης) 14.23
  17. Μαρία-Ελένη Γιανναράκη (Ξενόδαμος Αντικύρων) 14.26
  18. Μαρία Δάσκαλου (Αναγέννηση Λαμίας) 14.39
  19. Αλεξάνδρα-Ξενία (ΓΣ Νεάπολης) 14.55.44
  20. Βασιλική Λάμπρου (ΓΣ Νεάπολης) 14.55.91
  21. Σπυρίπουλα Πέππα (Ερμής Σχηματαρίου) 14.58
  22. Πολυξένη Φρούσιου (Πίνδαρος Θηβών) 14.64
  23. Κλεάνθη Αναστασίου (Πίνδαρος Θηβών) 14.88
  24. Μέιση Τσάκο (Πίνδαρος Θηβών)  14.90
  25. Νικολέτα Τσιαχτή (ΓΑΣ Αναξιμένης) 19.97

110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Νικόλαος Καρακώστας (Αναγέννηση Λαμίας) 17.50

100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Ευγενία Σχίζα (Τρίτων Χαλκίδας) 15.18
  2. Ελένη Μπαρίτα (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 16.04
  3. Αλεξάνδρα Καλτσά (Αναγέννηση Λαμίας) 17.19
  4. Στυλιανή Τζανή (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 17.77
  5. Ιωάννα Τσάπλαρη Γιαντσέβσκα (ΑΚΟ Λιβαδειάς)  17.95
  6. Μαρία-Ελένη Γιανναράκη (Ξενόδαμος Αντικύρων) 18.40
  7. Ελένη Ευθυμίου (Ξενόδαμος Αντικύρων) 20.21

200 Μ. ΠΑΙΔΩΝ

  1. Παναγιώτης Αντωνίου (Τρίτων Χαλκίδας) 22.42
  2. Νίκος Κασούτσας (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 23.04
  3. Δημήτρης Χουλιάρας (Τρίτων Χαλκίδας) 23.88
  4. Γιώργος Θεοδώρου (ΓΣ Νεάπολης) 23.96
  5. Στάθης Σταμέλος (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 24.04
  6. Γιάννης Παπαθεοδώρου (ΓΣ Νεάπολης) 24.55
  7. Νίκος Καρακώστας (Αναγέννηση Λαμίας)  25.10
  8. Παναγιώτης Λεμονίδης (ΓΑΣ Ωρωπίων) 25.12
  9. Σπύρος Κατσαρέλης (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 25.50
  10. Μάριος Μάρτσεβ (Έσπερος Λαμίας) 25.59
  11. Χρήστος Τούτουζας (Πίνδαρος Θηβών) 25.76
  12. Αντώνης Μαργέλος (Πίνδαρος Θηβών) 25.78
  13. Αντώνης Τουλίτσης (ΓΣ Νεάπολης) 26.52
  14. Γιώργος Τόλιας (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 26.97
  15. Χριστόφορος Μάτιεβιτς (Ακαδημία Χαλκίδας) 27.71
  16. Δημήτρης Μυστακίδης (Αναγέννηση Λαμίας) 27.77
  17. Δημήτρης Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 28.97
  18. Δημήτρης Γκάτζιας (Έσπερος Λαμίας) 34.11

200 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Μαρία Αρετή Μπουντουλή (Πίνδαρος Θηβών) 26.87
  2. Κατερίνα Αλτάνη (Έσπερος Λαμίας) 27.52
  3. Νικολέτα Παπαδοπούλου (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 27.94
  4. Ελένη Βρούβα (Πίνδαρος Θηβών) 28.51
  5. Κατερίνα Νίκου (Πίνδαρος Θηβών) 29.13
  6. Αρετή Κοκκορέ (Αναγέννηση Λαμίας) 29.35
  7. Χρυσάνθη Παντελίδη (Ακαδημία Χαλκίδας) 30.16
  8. Αλεξάνδρα-Ξένια Παπαϊωάννου (ΓΣ Νεάπολης) 30.54
  9. Κυριακή Λιάσκου (Ξενόδαμος Αντικύρων) 30.63
  10. Μαρία Δάσκαλου (Αναγέννηση Λαμίας) 30.64
  11. Χαρίκλεια-Κωνσταντίνα Αγραφιώτη (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 30.97
  12. Ιωάννα-Μαρία Μύταλα (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 30.99
  13. Ευαγγελία Σίδερη (Ακαδημία Χαλκίδας) 31.03
  14. Μερκουρία Πλατή (Έσπερος Λαμίας) 31.05
  15. Διαμάντω Γιαννακοπούλου (Πίνδαρος Θηβών) 31.50
  16. Φωτεινή Παπίστα (Αναγέννηση Λαμίας) 32.16
  17. Μαρίνα-Ελευθερία Ντάλλη (Έσπερος Λαμίας) 32.18
  18. Καλιόπη Κολιούση (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 35.03

400 Μ. ΠΑΙΔΩΝ

  1. Νίκος Κασούτσας (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 50.58
  2. Στάθης Σταμέλος (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 53.38
  3. Θανάσης Αποστόλου (ΓΣ Νεάπολης) 54.82
  4. Παύλος Σταμάτης (Ακαδημία Χαλκίδας) 57.81

400 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Μαρία Αργυρού (ΓΣ Νεάπολης) 1.03.37
  2. Κατερίνα Κλεφτογιάννη (Πίνδαρος Θηβών) 1.06.50
  3. Ζερμπουλία Συνοδάκη (ΓΣ Νεάπολης) 1.17.08

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Γιάννης Παπαθεοδώρου (ΓΣ Νεάπολης) 1.02.45
  2. Χρήστος Πανουτσόπουλος (Τρίτων Χαλκίδας) 1.03.69
  3. Διόνυσος Κουμπούρας (Αναγέννηση Λαμίας) 1.05.05

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Μαρία Κοκκοντίνη (Πίνδαρος Θηβών) 1.13.00
  2. Αλεξάνδρα Καλτσά (Αναγέννηση Λαμίας) 1.13.98
  3. Αφροδίτη Καλαμακίδη (ΓΣ Νεάπολης) 1.21.96

800 Μ. ΠΑΙΔΩΝ

  1. Χαράλαμπος Σιαμέτης (Αναγέννηση Λαμίας) 2.03.73
  2. Θανάσης Κοτσωνάς (Πίνδαρος Θηβών) 2.04.82
  3. Σωτήρης Λουκάς (Φιλαθλητικός Λαμίας) 2.07.50
  4. Παύλος Σταμάτης (Ακαδημία Χαλκίδας) 2.08.69

800 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Μαρία Σάρλη (Άτλας Κύμης) 2.29.78
  2. Θεοφανία Μπουρλή (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 2.30.46
  3. Κωνσταντίνα Ζώγα (Φιλαθλητικός Λαμίας) 2.35.76
  4. Μαρία Καλτσά (Φιλαθλητικός Λαμίας) 2.37.16
  5. Ευσταθία-Παναγιώτα Καλόγρηα (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 2.51.48
  6. Μαρία Κινιάκου (Αναγέννηση Λαμίας) 2.54.59

1500 Μ. ΠΑΙΔΩΝ

  1. Θανάσης Κοτσωνάς (Πίνδαρος Θηβών) 4.18.54
  2. Στέλιος Κολώκας (Αναγέννηση Λαμίας) 4.45.12
  3. Κωνταντίνος Τσιτσικλής (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 5.00.47
  4. Γιάννης Κορόγιαννος (ΓΑΣ Λιβαδειάς)

1500 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Δέσποινα Γιωτόπουλου (Αναγέννηση Λαμίας) 5.00.98
  2. Ελένη Ζημιανίτη (Φιλαθλητικός Λαμίας) 5.01.48
  3. Μαρία Σάρλη (Άτλας Κύμης) 5.16.61
  4. Αφροδίτη Μέξη (ΓΑΣ Ωρωπίων) 5.26.74
  5. Μαρία Ζούρνη (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 5.27.29
  6. Θεοδώρα Χολέβα (Πίνδαρος Θηβών) 5.27.84
  7. Ουρανία Κοροζή (Πίνδαρος Θηβών) 5.28.39
  8. Φωτεινή Καρύδα (ΓΑΣ Ωρωπίων) 5.45.71
  9. Μαργαρίτα Χούμπα (Έσπερος Λαμίας) 5.55.19

3000 Μ. ΠΑΙΔΩΝ

  1. Γιάννης Κορόγιαννος (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 9.42.11
  2. Ηλίας Τόλιας (Πίνδαρος Θηβών) 10.40.41
  3. Τάσος Τσεκούρας (ΓΣ Νεάπολης) 10.52.49
  4. Τάσος Σάσλης (Πίνδαρος Θηβών) 11.12.71
  5. Φώτης Κόλλιας (Πίνδαρος Θηβών) 11.16.80
  6. Αλέξανδρος Σαλάππας (Ακαδημία Χαλκίδας) 12.04.28

3000 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Δέσποινα Γιωτόπουλου (Αναγέννηση Λαμίας) 11.32.99
  2. Αντωνία Τσάπαλη (ΓΣ Νεάπολης) 11.49.74

2000 Μ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Βάιος Μέκρας (Έσπερος Λαμίας) 6.50.68

4Χ100 Μ. ΠΑΙΔΩΝ

  1. ΓΣ Νεάπολης (Φίλιππος Καρλατήρας-Θανάσης Αποστόλου-Χρήστος Μπαϊμπάκης-Κωνσταντίνος Κύριλος) 45.65
  2. ΓΑΣ Ωρωπίων (Πορφύριος Κωττάκης-Βασίλης Λεμπούσης-Παναγιώτης Λεμονίδης-Κωνσταντίνος Αναγνωστόπουλος) 46.90
  3. Ευβοϊκός ΓΑΣ (Χρήστος Καραμπέρης-Ανδρέας Θεοδώρου-Γιώργος Κατσομπενάκης-Χαράλαμπος Μπρούζος) 51.73

4Χ100 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Ευβοϊκός ΓΑΣ (Γεωργία Θωμά-Αναστασία Ζαφειρόπουλου-Ευθυμία Δεληγιάννη-Θέτιδα Φιλίππα Γαραντζόγιαννη) 52.86
  2. ΓΑΣ Ωρωπίων (Ηλέκτρα Τουραλία-Αργυρώ Λεμονίδου-Μαρία Τερέζα Τοπαλίδη-Αφροδίτη Μέξη) 52.91
  3. ΓΣ Νεάπολης (Μαρία Αργυρού-Ελισάβετ Βουτσά-Ζέτα Γεωργία Αργυρού-Χαρίκλεια Σαμάντα) 53.77
  4. Πίνδαρος Θηβών (Εβελίνα Βαρσάμη-Ελένη Βρούβα-Θεοδώρα Κολυμπίρη-Μαρία Αρετή Μπουντουλή) 55.40
  5. ΑΚΟ Λιβαδειάς (Ιωάννα Τσάπλαρη Γιαντσέβσκα-Ελένη Σφουντουλή-Μαρία Ζούρνη-Καλιόπη Κολιούση) 58.30

4Χ400 Μ. ΠΑΙΔΩΝ

  1. Τρίτων Χαλκίδας (Δημήτρης Χουλιάρας-Βασίλης Χουλιάρας-Χρήστος Πανουτσόπουλος-Παναγιώτης Αντωνίου) 3.42.11

4Χ400 Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. ΓΑΣ Λιβαδειάς (Θεοφανία Μπούρλη-Νικολέτα Γκαλαμέλου-Φλώρα Αγραφιώτη-Νικολέτα Παπαδοπούλου) 4.25.38
  2. Πίνδαρος Θηβών (Μαρία Κοκκοντίνη-Κατερίνα Κλεφτογιάννη-Θεοδώρα Χολέβα-Ουρανία Κορόζη) 4.27.09
  3. ΓΣ Νεάπολης (Αφροδίτη Καλαμακίδη-Ζερμπουλία Συνοδάκη-Βασιλική Λάμπρου-Αγγελική Τσάπαλη) 4.53.66.

ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Πορφύριος Κωττάκης (ΓΑΣ Ωρωπίων) 6.24
  2. Φίλιππος Καρλατήρας (ΓΣ Νεάπολης) 5.99
  3. Αργύρης Γκέκας (Ερμής Σχηματαρίου) 5.33
  4. Χρήστος Καραμπέρης (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 5.25
  5. Τάσος Σμυρναίος (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 4.98
  6. Γιώργος Κατσομπενάκης (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 4.85
  7. Γιώργος Τσάμπας (Ακαδημία Χαλκίδας) ΑΚΥΡΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Ευγενία Σχίζα (Τρίτων Χαλκίδας) 6.00
  2. Θέτιδα-Φιλίππα Γαραντζόγιαννη (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 5.65
  3. Ελεάνα Κυριακοπούλου (Ερμής Σχηματαρίου) 4.65
  4. Ελένη Σουντούλη (ΑΚΟ Λιβαδειάς) 4.56
  5. Ειρήνη Κάτσου (Τρίτων Χαλκίδας) 4.35
  6. Παναγιώτα Νεστορίδη (ΓΣ Νεάπολης) 4.09
  7. Αγγελική Λαμπάκη (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 3.90
  8. Λυδία Φραντζή (Ευβοϊκός ΓΑΣ) ΑΚΥΡΗ
  9. Άννα Ζόγκα (ΓΑΣ Ωρωπίων) ΑΚΥΡΗ

ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Γιάννης-Γρηγόρης Παπαγεωργίου (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 1.79
  2. Λάμπρος Σίδερης (ΓΣ Νεάπολης) 1.79
  3. Κωνσταντίνος Μπλέτσας (ΓΣ Νεάπολης) 1.50
  4. Δημήτρης Κοροβέσης (Πίνδαρος Θηβών) 1.50

ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Ξανθή Σβεντζούρη (Πίνδαρος Θηβών) 1.54
  2. Ελένη Κουστιμπή (ΓΣ Νεάπολης) 1.54
  3. Δήμητρα Αθανασίου (Πίνδαρος Θηβών) 1.50
  4. Χριστίνα Λουλακά (ΓΣ Νεάπολης) 1.50
  5. Κερασιά Γκάρα (ΓΣ Νεάπολης) 1.45
  6. Κατερίνα Αρβανίτη (Πίνδαρος Θηβών) 1.45
  7. Μαρία Καρακίκι (Πίνδαρος Θηβών) 1.40

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Βασίλης Λεμπούσης (ΓΑΣ Ωρωπίων) 12.40
  2. Γιάννης Δοξάκης (ΓΣ Νεάπολης) 11.50
  3. Παναγιώτης Δενβενακιώτης (Πίνδαρος Θηβών) 11.08

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Ελένη Μπαρίτα (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 10.89
  2. Σταυρούλα Πολιουδάκη (ΓΑΣ Ωρωπίων) 10.76
  3. Αναστασία Λέκκα (ΓΣ Νεάπολης) 10.52
  4. Λυδία Φραντζή (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 10.00

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Κωνσταντίνα Στρουμπούλη (Ακαδημία Χαλκίδας) 2.00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Χαράλαμπος Ισαακίδης (Ερμής Σχηματαρίου) 37.80

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Σοφία Πηνιτά (Ερμής Σχηματαρίου) 34.50

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Κωνσταντίνος Υφαντής (ΓΑΣ Λιβαδειάς) 11.30
  2. Γιάννης Μαλέσης (Πίνδαρος Θηβών) 11.11
  3. Πέτρος Μαστοράκης (ΓΑΣ Ωρωπίων) 10.96
  4. Παναγιώτης Παπαγάλος (ΓΑΣ Ωρωπίων) 8.46
  5. Βασίλης Πατάπης (ΓΑΣ Αναξιμένης) 6.86
  6. Πέτρος Βρακάς (ΓΑΣ Αναξιμένης) 5.83

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Ζωή Γέραλη (ΓΣ Νεάπολης) 12.50
  2. Μαρία Σαλή (Άτλας Κύμης) 11.91
  3. Μαρία Ναζαρέτ Ξυδή (ΓΣ Νεάπολης) 11.03
  4. Βασιλική Θεοδωροπούλου (Έσπερος Λαμίας) 9.84
  5. Μαρία Ιωάννου (Πίνδαρος Θηβών) 9.60
  6. Βασιλική Κοτοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 8.97
  7. Αθηνά Κακαβά (ΓΣ Νεάπολης) 8.87
  8. Ελευθερία Παπαϊωάννου (ΓΑΣ Αναξιμένης) 6.83

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Αντώνης Ντόβρος (ΓΣ Νεάπολης) 33.25

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Φωτεινή Κεπενέκου (ΓΣ Νεάπολης) 37.53
  2. Γεωργία Κατσαρού (ΓΑΣ Ωρωπίων) 37.28
  3. Ασημίνα Γεράκιου (Ξενόδαμος Αντικύρων) 31.08
  4. Ευαγγελία Πολυμεροπούλου (Έσπερος Λαμίας) 28.09
  5. Σπυριδούλα Καλλιακμάνη (Ξενόδαμος Αντικύρων) 27.83
  6. Ευθυμία Μίχου (Ξενόδαμος Αντικύρων) 27.81
  7. Μαρία Ιωάννου (Πίνδαρος Θηβών) 24.97
  8. Παναγιώτα Χατζηβασιλείου (ΓΑΣ Αναξιμένης) 14.80
  9. Αγγελική Μπαλάκα (Ξενόδαμος Αντικύρων) 12.45

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

  1. Γιάννης Μαλέσης (Πίνδαρος Θηβών) 38.65
  2. Κρίστο Σούλας (ΓΣ Νεάπολης) 36.75
  3. Γιώργος Λιανός (ΓΣ Νεάπολης) 29.01
  4. Γιάννης Αδάμ (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 22.71

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Ζωή Γέραλη (ΓΣ Νεάπολης) 40.41
  2. Μαρία Ναζαρέτ (ΓΣ Νεάπολης) 39.05
  3. Βασιλική Κοτοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 33.56
  4. Ζωή Μπουρλίδου (Ευβοϊκός ΓΑΣ) 21.38
  5. Μαρία Άννα Σαμουρέλη (Ερμής Σχηματαρίου) 29.32
  6. Βασιλική Θεοδωροπούλου (Έσπερος Λαμίας) 27.74
  7. Ελένη Δήμου (Ερμής Σχηματαρίου) 25.23
  8. Κατερίνα Κουρούπη (ΓΣ Νεάπολης) 24.61
  9. Μαρία Κοκκίνου (ΓΣ Νεάπολης) 24.55
  10. Αθηνά Κακαβά (ΓΣ Νεάπολης) 21.73
  11. Ηλιάνα Καρούζου (Ξενόδαμος Αντικύρων) 12.10